100 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku!

100 zł za konto w Alior Banku!
Nowy miesiąc to nowe szanse na zarabianie dzięki promocjom bankowym. Właśnie wystartowało lub w najbliższym czasie wystartuje kilka naprawdę ciekawych promocji, dlatego warto uważnie śledzić bloga oraz mój profil na Facebook’u i  i Twitterze. W tym wpisie omówię nową promocję Konta Jakże Osobistego, czyli flagowego rachunku Alior Banku. Same warunki akcji są bardzo proste, dlatego przy naprawdę niewielkim wysiłku można zdobyć 100 zł. Sprawdźcie szczegółowe prześwietlenie akcji!

Kto może skorzystać promocji?

Z promocji skorzystać mogą tylko osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku w ramach opisywanej akcji, nie posiadały konta w Alior Banku, Kantorze Walutowym Alior Banku lub Karty Kibica. Posiadacze innych produktów nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujesz się w akcji podając swój adres e-mail. Następnie konieczne będzie za pomocą dostępnego na stronie linku, złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku.  Czas na przesłanie wniosku upływa 30 września 2018 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od jego przesłania, ale nie później niż do 30 października 2018 r.  
 

Jak zdobyć 100 zł za założenie konta w Alior Banku?

W celu zdobycia gwarantowanej nagrody w wysokości 100 zł konieczne będzie zapewnienie wpływu lub wpływów na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonanie 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM. Czynności te należy wykonać nie później niż w ciągu 60 dni od otwarcia konta. I to tyle! Prawda, że proste? Powiem jeszcze tylko, że dokonując płatności jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (kod MMC jest to kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):
 
– 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
– 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
– 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
– 6012 – określający instytucje finansowe;
– 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
– 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Tym samym zdecydowana większość „normalnych” płatności z powodzeniem będzie łapała się do promocji 😉
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagród będzie rozsyłana najpóźniej do 30 stycznia 2019 r. na adresy e-mail podane przy rejestracji w promocji. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania tej wiadomości będzie trzeba ponownie zalogować się na stronie akcji i podać swoje dane kontaktowe oraz numer rachunku bankowego otwartego w promocji. Organizator w ciągu 14 dni od wysłania maila z informacją o przyznaniu premii przekaże ją na rachunki uczestników.
 
 

3% na koncie oszczędnościowym oraz 1% zwrot za płatności telefonem!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie można samodzielnie wybrać z pośród dostępnych w ofercie. Można je w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:
– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
– 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
– Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
– Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
– Zwrot 1% za płatności telefonem;
– Ubezpieczenie w podróży za granicą;
– Program Mastercard Pricless Specials;
– Pakiet assistance;
– Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych.
 
Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł, co najmniej do 31 grudnia 2018 r.
 
Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIK). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.
 

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na to konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 🙂 Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł w danym miesiącu pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *