100 zł za założenie karty Twisto powraca!

Twisto Free + 100 zł premii!

Karty Twisto od ich samego początku pojawienia się na polskim rynku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Potwierdza to nie tylko ogromna popularność poprzednich edycji promocji z dodatkową premią, ale i sam fintech, który zastrzega, że nie wyrabia się z produkowaniem kolejnych kart i aktualnie trzeba czekać ok. 2 tygodnie, by otrzymać zamówiony „plastik”. Teraz powraca akcja, w której można zdobyć 100 zł już za samo założenie karty, bez żadnych dodatkowych warunków!

Co to jest Twisto Free?

Na początek kilka słów czym w ogóle jest omawiane rozwiązanie. Twisto Free to tak naprawdę kredyt odnawialny, z którego skorzystać można płacąc wydaną do niego kartą Mastercard za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Twisto udostępnia limity kredytowe w wysokości od 300 do nawet 10 000 zł. Sam limit jest darmowy przez 45 dni i dopiero gdy w tym terminie nie spłacimy kwoty, którą wydaliśmy kartą Twisto będą naliczane odsetki. Wystarczy zatem pilnować terminu spłaty i możemy cieszyć się darmowymi, dodatkowymi środkami nawet przez półtora miesiąca. W praktyce wygląda to w sposób następujący:

  • dokonujemy zakupów, płacąc za nie kartą Twisto bez angażowania własnych środków,
  • na koniec miesiąca otrzymujemy zestawienie wszystkich dokonanych transakcji i mamy 15 dni na spłatę całości zadłużenia (czyli grace period wynosi 45 dni),
  • dokonujemy spłaty w podanym terminie (za pośrednictwem tradycyjnego przelewu lub BLIKIEM) i nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.

Co ciekawe limit przyznawany jest wyłącznie na podstawie składanego oświadczenia bez konieczności przedstawiania żadnych zaświadczeń o zarobkach oraz bez weryfikacji w bazie BIK, a jego przyznanie również nie jest w niej odnotowywane, więc nie wpływa na naszą zdolność kredytową w tradycyjnych bankach.

Transakcje walutowe z kartą Twisto!

Karta Twisto to również bardzo ciekawe rozwiązanie dla płatności dokonywanych w walutach obcych. Takie płatności są bowiem przeliczane na złotówki po kursach organizacji płatniczej Mastercard, a więc są lepsze niż kursy kantorów stacjonarnych, a nawet internetowych! Warto więc korzystać z Twisto np. kupując w zagranicznych serwisach internetowych lub podczas wyjazdów poza Polskę. Z Twisto korzystać będzie można wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty płatnicze Mastercard. Co ważne, wydawana karta działa jak karta obciążeniowa, więc nie będziemy mieć możliwości wypłaty środków z bankomatów.

100 zł bonusu za założenie Twisto Free!

Aby zdobyć premię o wartości 100 zł należy złożyć wniosek o limit kredytowy Twisto Free wraz z kartą debetową za pośrednictwem dedykowanego linku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą niestety kwalifikowały się do naliczania bonusu. Jest to bardzo ważne, ponieważ w Internecie możecie znaleźć wiele linków, jednak nie każdy z nich kwalifikuje się do promocji!

Wypełnienie wniosku zaczynamy od podania adresu e-mail i ustalenia hasła. W kolejnym kroku należy zaznaczyć 4 pierwsze zgody w udostępnionym formularzu, tak jak jest to zaznaczone na screenie poniżej.

Twisto Free z premią

Następnie podajemy imię i nazwisko, kraj stałego pobytu, adres zamieszkania PESEL i numer telefonu. Potem wystarczy podać kilka ogólnych danych dotyczących naszego stanu cywilnego, zarobków i kosztów życia oraz wskazać jakiej wysokości limit chcemy otrzymać.

W kolejnym kroku przechodzimy do zamówienia karty płatniczej. Co ciekawe możemy na awersie karty mieć wskazany dowolnie wybrany pseudonim, a wszystkie dane identyfikacyjne są zawarte na odwrocie karty. Do wyboru mamy kartę w kolorze żółtym albo szarym.

darmowa karta Twisto

Ostatnim krokiem jest weryfikacja tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł z naszego konta bankowego w celu potwierdzenia danych ze złożonego wniosku. Aktualnie, z uwagi, na dużą liczbę wnioskujących o kartę, proces sprawdzenia zgodności danych z wniosku z danymi z przelewu weryfikacyjnego może potrwać nawet kilka dni.

Ponadto zwracam uwagę, że w formularzu nie należy podawać kodu polecającego od obecnych klientów Twisto, ponieważ program poleceń to odrębna promocja, która nie łączy się z opisywaną akcją. W programie poleceń nowi klienci zyskują tylko 50 zł, więc zdecydowanie bardziej opłaca się skorzystać z premii 100 zł na start. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby po zawarciu umowy wygenerować własny kod polecający i zarabiać 50 zł za każdego poleconego klienta.

Po zawarciu umowy, pozostanie nam już tylko… czekać na przekazanie bonusu. Nie ma konieczności spełniania żadnych dodatkowych warunków. Premia zostanie przekazana nie w gotówce, ale w punktach Twisto. Te z kolei można wykorzystać na spłatę zadłużenia. Czyli w praktyce możemy dokonać zakupów kartą Twisto w dowolnych wybranych przez siebie miejscach o łącznej wartości 100 zł, a otrzymane 100 punktów przeznaczyć na spłatę tych wydatków.

Na koniec ważna kwestia – promocja trwa do wyczerpania puli 5000 nagród, więc zdecydowanie nie warto zwlekać z przystąpieniem do akcji! Poprzednia edycja tej promocji zakończyła się bardzo szybko! Jeśli Twisto Free nie spełni Waszych oczekiwań możecie je zamknąć wysyłając wiadomość e-mail na adres kontakt@twisto.pl z adresu email podanego podczas rejestracji.

Na czym zarabia Twisto?

Zastanawiacie się pewnie na czym w takim razie zarabia Twisto, skoro sama usługa jest za darmo? Jeśli wszystkie poniesione wydatki w ramach przyznanego limitu uregulujemy we wskazanym terminie, to faktycznie nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak nie mamy w danej chwili wystarczających środków, to możliwe jest przesunięcie terminu spłaty na kolejny miesiąc i wiąże się to z opłatą w wysokości 4,5% wysokości zadłużenia, czyli np. 4,5 zł za każde wydane 100 zł. Całością wydatków i terminem spłaty możemy łatwo zarządzać z poziomu przejrzystej aplikacji mobilnej.

Załóż kartę Twisto i odbierz 100 zł!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *