100 zł za skorzystanie z darmowej pożyczki w NetCredit!

100 zł za skorzystanie z darmowej pożyczki w NetCredit!

Promocje firm pożyczkowych bardzo rzadko pojawiają się na blogu. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu zaciągnięcie pożyczki zazwyczaj wiąże się z poniesieniem niemałych kosztów w postaci prowizji i odsetek, co nijak ma to się do tematyki tego bloga 😉 Tym razem jednak mowa jest o całkowicie darmowej pożyczce NetCredit (RRSO wynosi 0%) pod warunkiem jej spłaty w ciągu 30 dni. A teraz dodatkowo można jeszcze zgarnąć 100 zł premii pieniężnej!

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocyjnej pożyczki z dodatkową premią należy być osobą, która w przeszłości nie korzystała z usług firmy pożyczkowej NetCredit. I to tyle jeśli chodzi o wymogi formalne. Trzeba jednak pamiętać, że firma ta udziela pożyczek tylko osobom w wieku od 20 do 70 lat, zamieszkałym na terenie Polski oraz posiadającym konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie IKZE w AXA TFI oraz nawet 1829,76 zł ulgi podatkowej!

Jak zyskać 100 zł premii z NetCredit?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i dokonasz na niej rejestracji podając prawdziwe dane osobowe, w tym: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu jak poniżej.

darmowa pożyczka z premią!

Następnie po kliknięciu w link aktywacyjny wysyłany na adres email oraz ustanowieniu hasła do konta, pojawi się przycisk kierujący już do właściwego wniosku o pożyczkę. O tym jak wygląda ten proces piszę niżej. Ważne żeby sam wniosek wypełnić maksymalnie do 11 grudnia 2019 r. wnioskując o pożyczkę w kwocie od 300 do 3000 zł, z okresem spłaty do 30 dni. Jeśli nie odstąpimy od umowy zawartej na podstawie tak złożonego wniosku oraz nie dokonamy jej spłaty wcześniej niż przed upływem 14 dni od jej udzielenia, to premia jest nasza. NetCredit po upływie 14 dni od udzielenia pożyczki prześle do organizatora akcji informację o spełnieniu warunków promocji, a ten z kolei będzie miał 14 na dokonanie przelewu premii w wysokości 100 zł na nasz rachunek bankowy. Wcześniej jednak należy wskazać numer naszego konta, logując się ponownie na stronę promocji (po zalogowaniu kliknij w „TWÓJ PROFIL” i dalej „edytuj dane”).

Czytaj także: 50 zł za założenie karty Twisto + 50 zł za każde polecenie!

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę w NetCredit?

Składanie wniosku o pożyczkę w NetCredit rozpoczynamy od wyboru kwoty pożyczki o okresu jej spłaty.

darmowa pożyczka w NetCredit!

W kolejnym kroku system ponownie nas zapyta jaką kwotę pożyczki chcielibyśmy uzyskać oraz na jak długo. Musimy również podać swój adres email, numer telefonu komórkowego oraz ustanowić hasło. Konieczne też będzie zaznaczenie checkboxa dotyczącego akceptacji postanowień regulaminu umowy pożyczki i świadczenia usług, polityki prywatności oraz regulaminu promocji. Zaznaczanie innych zgód nie jest wymagane!

darmowa pożyczka w NetCredit!

W kolejnym kroku podajemy swoje pełne dane osobowe i identyfikacyjne oraz adres korespondencyjny oraz zaznaczamy kolejne wymagane zgody i oświadczenia, jak poniżej.

darmowa pożyczka w NetCredit!

Dalej podajemy swój status zawodowy, wysokość dochodów netto miesięcznie, wartość miesięcznych zobowiązań oraz wskazujemy bank, w którym mamy konto. W ostatnim kroku konieczne będzie dokonanie przelewu identyfikacyjnego o wartości 1 zł (jest on później zwracany). Poniżej znajduje się lista banków, za pośrednictwem których można dokonać tzw. szybkiego przelewu. Jeśli Twojego banku nie ma na tej liście, to zawsze możesz dokonać tradycyjnego przelewu bankowego.

darmowa pożyczka w NetCredit

Po pozytywnej weryfikacji wniosku i danych z przelewu przyznana pożyczka trafi przelewem ekspresowym na nasze konto bankowe (to, z którego dokonywaliśmy przelewu weryfikacyjnego). Jednocześnie na adres email przekazana zostanie pełna dokumentacja związana z udzieloną pożyczką, w tym umowa i harmonogram spłat oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać spłaty. Przypominam, że w ramach tej akcji, udzielona pożyczka nie może zostać spłacona wcześniej niż po 14 dniach od jej udzielenia. Warto też się jednak nie spóźnić i nie przekroczyć 30 dni, ponieważ wtedy zostaną naliczone dodatkowe opłaty, dużo wyższe niż premia w wysokości 100 zł!

Czytaj także: Telefon LG K30 Dual SIM w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicty w Citi Handlowy!

Pożyczka w NetCredit – prześwietlenie oferty

Na koniec raz jeszcze warto podsumować najważniejsze parametry promocyjnej pożyczki w NetCredit:

  • kwota pożyczki od 300 zł do 3 000 zł;
  • prowizja i opłata przygotowawcza: 0 zł;
  • RRSO: 0%;
  • całkowita kwota do spłaty = kwota zaciągniętej pożyczki;
  • termin spłaty pożyczki bez kosztów: 30 dni. Koniecznie pożyczkę należy spłacić w tym terminie inaczej dodatkowe opłaty i odsetki będą bardzo wysokie!

Weź darmową pożyczkę w NetCredit i odbierz 100 zł premii!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Ja raczej zachęcam wziąć pożyczkę w firmie Szybka  Gotówka – za pierwszą darmową dają 50 złotych bonusu! Wiem, że ta firma jest w 100% uczciwa i bezpieczna, więc nie będzie z nią żadnych kłopotów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *