100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Nawet 1500 zł za polecania kont w banku PEKAO!

Bank PEKAO dotychczas program poleceń prowadził wyłącznie w zamkniętej formule, skierowanej do wybranych, zaproszonych klientów. Od niedawna to się jednak zmieniło i program jest dostępny dla wszystkich! Obecni klienci tego banku mogą zyskać 100 zł za każde skuteczne polecenie, ale nie więcej niż 1500 zł. Z kolei nowi klienci, zakładając konto osobiste mogą otrzymać 200 zł premii na start!

Kto może skorzystać z promocji?

Program poleceń, co oczywiste polega na polecaniu danego produktu, w tym przypadku konta w banku PEKAO, innym osobom. Osobami polecającymi mogą być aktualni klienci banku, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie programu wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz akceptując regulamin programu poleceń. Podczas rejestracji konieczne jest podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. To właśnie Twój numer telefonu stanowi kod polecenia.

Nowym klientem, z kolei może być osoba, która złoży wniosek o dowolne konto w banku PEKAO, wpisując otrzymany kod polecenia od obecnego klienta Banku, a następnie zawrze umowę. Dodatkowo jeśli osoba polecona chce też skorzystać z równoległej akcji, w której czeka 200 zł na start musi też spełniać warunek nie posiadania lub nie współposiadania żadnego konta osobistego, konta oszczędnościowego ani lokaty w banku PEKAO w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.

Czytaj także: Smartfon LG K30 Dual SIM z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać nagrodę w programie poleceń w banku PEKAO?

Aby polecający otrzymał 100 zł premii, zarówno ta osoba jak i nowy klient muszą spełnić dodatkowe warunki. Osoba polecająca musi najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z lokat, kredytów i pożyczek oraz innych rachunków prowadzonych w ramach banku)
  • wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą  lub za pośrednictwem aplikacji PeoPay na dowolną kwotę
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay

Nowy klient musi spełnić dokładnie takie same warunki oraz dodatkowo również zarejestrować się na stronie programu poleceń zaznaczając wszystkie zgody w udostępnionym formularzu.

Bank wypłaci polecającemu nagrodę w wysokości 100 zł najpóźniej do 29 maja 2020, o ile do tego czasu zarówno polecający, jak i osoba polecona nie wypowiedzą umowy o prowadzenie konta. Premiowane będzie maksymalnie 15 skutecznych poleceń, więc do zdobycia jest aż 1500 zł!

Czytaj także: 100 lub 200 zł za założenie karty kredytowej Diners Club!

Dodatkowe 200 zł dla nowego klienta!

Jak wspomniałem wcześniej, nowi klienci mogą skorzystać z równoległej akcji i zdobyć 200 zł premii na start. W tym celu należy zawnioskować o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 31 marca 2020 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Tylko w ten sposób będzie można zyskać pełną premię. Umowy zawierane w oddziałach PEKAO wiązać się będą z możliwością otrzymania premii w wysokości tylko 100 zł. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy. W takim przypadku można liczyć na otrzymanie nagrody w pełnej wysokości.

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewniony zostanie wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonana zostanie co najmniej 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, a wpadnie pierwsze 100 zł. Drugą „stówkę” można otrzymać za spełnienie tych samych warunków w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Łącznie więc warunki wpływu i płatności kartą trzeba spełnić czterokrotnie! Uczestnicy, którzy założyli konto w oddziale PEKAO, a nie poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną banku zyskają tylko pierwszą nagrodę, za spełnienie opisywanych warunków w pierwszym miesiącu.

I to tyle! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy, a kolejna premia powinna wpłynąć maksymalnie do 31 lipca 2020 r.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego nowi klienci mogą też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (120 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 31 marca 2020 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 200 zł za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by opłata nie została naliczona. No chyba, że wybierzecie kartę Gold, która może kosztować 9.99 zł miesięcznie, a z opłaty tej zwalnia wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Wybierając kartę z logo Mastercard (dotyczy to zarówno karty Rewolucyjnej, jak i Gold) zyskujesz świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Załóż Konto Przekorzystne w programie poleceń!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *