100 zł dla klientów BGŻ BNP Paribas za płatności Apple Pay lub Google Pay!

100 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay!
Pojawiła się ciekawa oferta dla posiadaczy kart zarówno debetowych jak i kredytowych w banku BGŻ BNP Paribas. Za 11 transakcji na dowolne kwoty do zdobycia jest 100 zł w formie voucherów (50 zł do wykorzystania w Allegro.pl + 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka). Podobne promocje w tym banku były już wcześniej, więc Ci którzy jeszcze nie skorzystali z premii za płatności mobilne, wreszcie mogą to zrobić. Nowi klienci banku z kolei mogą dodatkowo zyskać nawet 350 zł założenie konta. Jakie są warunki akcji? O tym dowiesz się poniższym szczegółowym prześwietleniu tej oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze kart debetowych i kredytowych w BGŻ BNP Paribas (z logo Mastercard). Wykluczeni są jednak Ci, którzy przed 23 sierpnia 2018 r. byli już zarejestrowani w aplikacji Apple Pay lub Google Pay i mieli do niej dodaną kartę wydaną przez BGŻ BNP Paribas. Ponadto jeśli korzystałeś z poprzednich tego typu promocji banku „Wygraj z Android Pay” i/lub „Kupuj z Apple Pay”, to z tej akcji już nie możesz skorzystać.

Czytaj także: Do 300 zł dla nowych klientów mBanku za założenie konta osobistego!

 

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z akcji trzeba przede wszystkim zarejestrować swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej najpóźniej do 31 października 2018 r. Ale uwaga! Nagrody w akcji będzie mogło zdobyć tylko 3000 osób, które zarejestrują się jako pierwsze. Dlatego nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o udziale w akcji.
 
Następnie konieczne będzie zarejestrowanie się w aplikacji Apple Pay lub Google Pay i dodanie karty debetowej lub kredytowej BGŻ BNP Paribas do wybranej aplikacji. Jeśli nie wiesz jak działają te aplikacje, zerknij do poradników, które zamieszczałem na blogu:
 

100 zł za 11 płatności Apple Pay lub Google Pay!

Nagrodami w akcji są dwa vouchery o wartości 50 zł każdy, do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz w serwisie Allegro.pl. Aby zdobyć pierwszy z nich (do sklepów Biedronka), wystarczy w ciągu 14 dni od dodania karty do aplikacji, wykonać 3 dowolne płatności za pomocą Apple Pay lub Google Pay i karty BGŻ BNP Paribas! Natomiast by zdobyć drugi voucher (do Allegro.pl), konieczne będzie w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po dodaniu karty do aplikacji, wykonanie 8 dowolnych płatności Apple Pay lub Google Pay. Podobnie jak w innych promocjach BGŻ BNP Paribas wykluczone będą transakcje dokonane w punktach posiadających jeden z następujących kodów MCC (czyli kodów przypisanych do terminala płatniczego, określającego dominującą działalność sprzedawcy czy usługodawcy):

-7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 

– 6012, określający instytucje finansowe, 

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Z promocji można skorzystać tylko 1 raz, niezależnie od liczby posiadanych kart. Jeśli swoją kartę dodasz zarówno do aplikacji Apple Pay jak i Google Pay, to pod uwagę będzie brana ta aplikacja, do której wcześniej dodasz kartę.
Jeszcze jedna uwaga, transakcje uprawniające do zdobycia drugiej nagrody nie mogą być tymi samymi transakcjami, co te zaliczane do pierwszej z nagród. Zatem aby zdobyć oba vouchery konieczne będzie wykonanie w sumie 11 unikalnych transakcji na dowolne kwoty. Prawda, że proste? 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Uczestnicy, którzy spełnili warunki, niezbędne do odbioru pierwszego z voucherów, otrzymają wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu nagrody w ciągu 25 dni od dnia dodania swojej karty do aplikacji. W przypadku drugiego z voucherów, wiadomości informujące o przyznaniu nagrody będą wysyłane do 10 dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków oferty. Same vouchery będą ważne minimum 3 miesiące i będą wysyłane w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym do promocji, w ciągu 5 dni od wysłania maila informującego o przyznaniu nagrody.
 
Dokumenty:

Regulamin promocji „Kupuj mobilnie”

Dodatkowe 350 zł za założenie konta!

Na koniec przypomnę, że jeśli nie jesteś klientem BGŻ BNP Paribas, to zakładając dodatkowo konto osobiste może zgarnąć jeszcze 350 zł! Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ by zdobyć tę premię wysłać wniosek o założenie konta najpóźniej 31 sierpnia 2018 r. Szczegółowe prześwietlenie tej akcji znajdziesz w osobnym wpisie na jej temat.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *