100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego w PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

100 zł za otwarcie konta w banku Pekao

Bank PEKAO (ten z żubrem ?) uruchomił nową promocję  Konta Przekorzystnego, w której można zdobyć 100 zł premii na baaardzo łatwych warunkach. Przypomnę też, że karta wydawana do tego konta pozwala na bezprowizyjne płatności w obcych walutach, przy wykorzystaniu do rozliczeń kursów organizacji płatniczej Mastercard! Dodatkowo warto zainteresować się ofertą konta oszczędnościowego, ponieważ przez 180 dni od jego otwarcia zyskać dzięki niemu można oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z akcji należy być osobą, która w okresie od 01 lipca 2018 r. do 13 czerwca 2019 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej, konta oszczędnościowego czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim ponownie dostępne!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziałach PEKAO. Czas na złożenie takiego wniosku oraz zawarcie na jego podstawie umowy upływa 31 lipca 2019 r., ale uwaga – bank zastrzega, że może go skrócić w przypadku gdy liczba uczestników akcji przekroczy 10 000! Nie warto zatem zbyt długo zwlekać z przystąpieniem do tej oferty 😉 Co ciekawe, w przypadku wniosku składanego przez Internet, samą umowę możemy zawrzeć albo w wybranym oddziale, albo… z wykorzystaniem biometrii.

Czytaj także: 380 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + kolejne 300 zł jako zwroty za rachunki!

100 zł za wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto do 14 września 2019 r.

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (180 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 30 września 2019 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to w mojej opinii jeden z lepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków ?

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *