100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

100 zł za założenie konta w banku PEKAO!

Niedawno wystartowała ciekawa promocja w banku PEKAO – tego z żubrem 😉 , który dotychczas bardzo rzadko organizował tego typu akcje. Tym razem zyskać można 100 zł premii pieniężnej w zamian za otwarcie konta osobistego oraz spełnienie dwóch niesamowicie prostych warunków. A dodatkowo można skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku dla kwoty nawet 30 tys. zł przez 180 dni!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z akcji należy spełniać jeden z dwóch warunków. Pierwszy z nich do brak posiadania jakiegokolwiek produktu w banku PEKAO w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2018 r. Alternatywnie można we wskazanym okresie być już posiadaczem lub współposiadaczem konta lub lokaty w tym banku, ale średnie miesięczne saldo wszystkich rachunków nie mogło być wyższe niż 50 zł. Innymi słowy, z oferty mogą skorzystać również osoby, które już posiadają konto w banku PEKAO, ale które nie trzymają na nim większych środków. Dla porządku warto dodać jak bank definiuje „średnie miesięczne saldo”:

suma sald danego rachunku płatniczego lub danego rachunku oszczędnościowego lokaty terminowej według ich stanów na koniec poszczególnych dni danego miesiąca kalendarzowego podzielona przez liczbę dni tego miesiąca, w którym Uczestnik posiadał ten rachunek

Czytaj także: Pewne 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie konta!

Jak przystąpić do promocji?

Regulamin promocji nie wskazuje sposobu, w jaki należy zawnioskować o konto, więc można zrobić to w dowolny sposób, zarówno w placówkach, jak i przez Internet. W przypadku tej drugiej opcji, wystarczy podać swoje dane, a pracownik banku oddzwoni i umówi na wizytę w wybranym oddziale, w dogodnym dla nas terminie w celu zawarcia umowy. Do wyboru są 3 rodzaje kont osobistych: Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe. Zdecydowanie polecam pierwsze z nich, ponieważ warunki jego prowadzenia są najkorzystniejsze, o czym szerzej piszę na końcu wpisu. Co ważne wraz z kontem należy zawnioskować też o kartę do rachunku lub dostęp do bankowości elektronicznej PEKAO24. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 30 kwietnia 2019 r. włącznie.

100 zł za wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay. Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto na koniec trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu zawarcia umowy.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (180 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Jak wspominałem wcześniej, ze wszystkich dostępnych w banku PEKAO rodzajów rachunków najkorzystniej jest wybrać Konto Przekorzystne. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *