100 zł za konto w EnveloBanku + 200 zł zwrotu za przesyłki + 120 zł za wpływ wynagrodzenia!

100 zł za konto w EnveloBanku!
Wystartowała kolejna Moneymania, czyli akcja organizowana przez wydawcę portalu Money we współpracy z różnymi bankami. W najnowszej odsłonie można zyskać 100 zł na bardzo prostych warunkach, zakładając konto osobiste w EnveloBanku czyli mobilnej wersji Banku Pocztowego. Dodatkowo wciąż można skorzystać z innych, trwających w tym banku promocji i zyskać kolejne 200 w postaci zwrotów za przesyłki i 120 zł za wpływy wynagrodzenia. Jak zdobyć łącznie 420 zł? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

W Moneymanii mogą wziąć osoby, które nie posiadają lub nigdy nie posiadały konta w EnveloBanku, a także nie posiadają konta w Banku Pocztowym. Wykluczeni są też Ci, którzy są już w trakcie procesu otwierania konta w którymkolwiek z wymienionych banków. Pozostałe promocje są skierowane do posiadaczy kont osobistych EnveloBanku, więc jeśli już jesteś klientem tego banku to przewiń wpis do miejsca, w którym opisuję pozostałe dwie akcje.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i założyć swój profil (punkt ten nie dotyczy osób, które już wcześniej rejestrowały się w Moneymanii). Następnie konieczne będzie złożenie wniosku o EnveloKonto wraz z kartą debetową poprzez założony profil. Wnioski składane w inny sposób nie będą brały udziału w akcji! Czas na złożenie wniosku o konto upływa 30 września 2018 r. lub wyczerpania puli 2500 zgłoszeń. Na stronie akcji jest licznik, także na bieżąco wiadomo jak wygląda wykorzystanie puli. Umowę zawrzeć można w w placówkach Poczty Polskiej, przelewem lub przez wizytę kuriera i musi to nastąpić nie później niż do 19 października 2018 r.

 

100 zł za 3 płatności kartą!

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł pozostanie nam już tylko wykonać co najmniej 3 transakcje kartą o łącznej wartości 100 zł do 12 listopada 2018 r. Nie mogą to być oczywiście transakcje zwrócone lub anulowane. I to tyle! O przyznaniu premii organizator poinformuje do 21 listopada 2018 r. wysyłając maila na adres podany przy rejestracji w promocji. Do 28 listopada 2018 r. trzeba będzie się ponownie zalogować na stronie akcji i podać numer założonego w EnveloBanku rachunku. Sama napłata nastąpi przelewem do 30 listopada 2018 r. Do tego czasu trzeba mieć aktywne konto i kartę.
 

Do 200 zł zwrotu za przesyłki!

Zakładając konto w EnveloBanku można jednocześnie wziąć udział w akcji, w której zyskiwać można zwroty za przesyłki dokonywane za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka pocztowa, Pocztex, Paczka EKSTRA24, PACZKA24, PACZKA48, List polecony, Przesyłka firmowa polecona). Zwroty można otrzymać w przypadku dokonania zakupów internetowych za min. 30 zł. Wybierając jedną z powyższych przesyłek i płacąc kartą EnveloBanku lub za pomocą Pay-by-linka z EnveloKonta można zyskać 2 zł zwrotu za każdą taką przesyłkę. Co 10 przesyłka premiowana jest bonusem w wysokości 10 zł. Miesięcznie uzyskać można do 20 zł, a roczny limit zwrotów wynosi 200 zł. Do programu przystąpić można za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej banku. Tam też należy rejestrować każdą transakcję. Niezbędne jest również wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz niezgłaszanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku – nie jest to wymagane w promocji z premią 100 zł.

 

120 zł za wpływy wynagrodzenia!

Dodatkowo posiadacze kont osobistych w EnveloBanku mogą skorzystać jeszcze z akcji związanej z premią za wpływ wynagrodzenia, ale tylko jeśli od 1 stycznia 2018 r. na ich konto w tym banku nie wpływało wynagrodzenie. Jeśli spełniasz ten warunek, to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji (w akcji przewidziano tylko 500 wniosków, więc warto się spieszyć!) i złożysz pisemną dyspozycję przelewu wynagrodzenia w kwocie min. 1500 zł u swojego pracodawcy. 


Jak definiowane jest wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem to:

jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia w ramach umowy o pracę, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski realizowany z rachunku firmowego. Nie będą̨ brane pod uwagę̨ przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach Banku, przelewy od osób fizycznych z innych banków lub konta w tym samym Banku.

Wynagrodzenie musi wpływać od listopada 2018 r. do kwietnia 2019 r. W tej promocji również konieczne jest wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i na wykorzystywanie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, w celu marketingu bezpośredniego oraz niezgłaszanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

I na koniec ostatni z warunków. W każdym z miesięcy wpływu wynagrodzenia konieczne jest również wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną sumę co najmniej 500 zł. Jeśli spełnimy powyższe warunki w danym miesiącu z okresu listopad 2018 – kwiecień 2019, to bank wypłaci 20 zł za każdy z nich, więc łącznie do zdobycia jest 120 zł. Nagrody będą wypłacane na konto, do końca kolejnego miesiąca.
 

EnveloKonto – prześwietlenie oferty

Na koniec sprawdzam jakie dodatkowe opłaty mogą się pojawić w związku z udziałem w opisywanej akcji. Na szczęście nie jest źle 🙂 Otwarcie i prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Możemy zapłacić 5 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej, ale 1 transakcja kartą na dowolną kwotę oraz wpływ w wysokości min. 1000 zł np. z naszego konta w innym banku powoduje, że opłata nie będzie pobierana. Osoby do 26 roku życia, nie muszą się tym warunkiem martwić. Dla nich i karta będzie bezwarunkowo darmowa. Niezależnie od wieku nie zapłacimy nic za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. 

 

Dokumenty:
– Regulamin promocji „Money Mania 16” na stronie akcji
– Regulamin promocji  „EnveloBonus za e-zakupy”  
– Regulamin promocji  „Bonus za wynagrodzenie”Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *