100 zł z darmową pożyczką w Smart Pożyczka + 100 zł do empik.com w dodatkowym konkursie!

Darmowa Smart Pożyczka z premią 100 zł!

Po sukcesie promocji związanej ze skorzystaniem z pożyczki w NetCredit z dodatkową premią przyszła pora na kolejną, bardzo podobną ofertę. Tym razem biorąc pierwszą pożyczkę w Smart Pożyczka można zyskać gwarantowane 100 zł premii pieniężnej. Dodatkowo można też skorzystać z konkursu, w którym można zgarnąć kolejne 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. A jeśli martwisz się o koszty takiej pożyczki, to spieszę z informacją, że pierwsza Smart Pożyczka jest w pełni darmowa i RRSO wynosi 0%!

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocyjnej pożyczki z dodatkową premią należy być osobą, która w przeszłości nie korzystała z oferty pożyczek udostępnianych za pośrednictwem serwisów należących do spółki Aventus Group. Warto zauważyć, iż obok Smart Pożyczki, do grupy Aventus należą takie serwisy jak: Pożyczka Plus, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz Finansowe Posiłki. I to tyle jeśli chodzi o wymogi formalne. Trzeba jednak pamiętać, że firma ta udziela pożyczek tylko osobom w wieku od 19 do 73 lat, zamieszkałym na terenie Polski oraz posiadającym konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Czytaj także: 400 zł do sklepu Mi Home za sprawdzenie darmowej karty kredytowej w Citi Handlowy!

Jak zyskać 100 zł premii z darmową Smart Pożyczką?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i dokonasz na niej rejestracji podając prawdziwe dane osobowe, w tym: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu jak poniżej.

smart pożyczka z premią

Następnie po kliknięciu w link aktywacyjny wysyłany na adres email oraz ustanowieniu hasła do konta, pojawi się przycisk kierujący już do właściwego wniosku o pożyczkę. O tym jak wygląda ten proces piszę niżej. Jeśli masz już swoje konto w serwisie Blue Bonus, wystarczy się na nie zalogować klikając przycisk „Mam już konto w BlueBonus, zaloguj się”.

Sam wniosek o pożyczkę wypełnić możemy maksymalnie do 31 grudnia 2019 r. wnioskując o pożyczkę w kwocie od 200 do 3000 zł, z okresem spłaty do 30 dni. Jeśli nie odstąpimy od umowy zawartej na podstawie tak złożonego wniosku oraz nie dokonamy jej spłaty wcześniej niż przed upływem 14 dni od jej udzielenia, to premia jest nasza. Organizator wypłaci ją na nasz rachunek bankowy maksymalnie do 30 stycznia 2020 r. Wcześniej jednak należy wskazać numer naszego konta, logując się ponownie na stronę promocji (po zalogowaniu kliknij w „TWÓJ PROFIL” i dalej „edytuj dane”).

Czytaj także: 300 zł w gotówce z kontem w BNP Paribas!

Jak wygląda proces wnioskowania o Smart Pożyczkę?

Składanie wniosku o Smart Pożyczkę rozpoczynamy od wyboru kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty.

smart pożyczka z premią

W kolejnym kroku musimy podać swój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Konieczne jest też zaznaczenie wymaganych zgód, jak na poniższym screenie. Co ważne wyrażenie zgód marketingowych nie jest wymagane, więc nie ma obaw, że po udzieleniu pożyczki będziemy nękani kolejnymi propozycjami pożyczek.

smart pożyczka z premią

Dalej podajemy kod otrzymany w wiadomości SMS i przechodzimy do podania swoich danych osobowych, adresu zamieszkania i formy zatrudnienia. Trzeba też wyrazić wymagane zgody.

smart pożyczka z premią

Po podaniu naszych danych system automatycznie zaproponuje nam jaką kwotę pożyczki możemy otrzymać. W moim przypadku otrzymałem propozycję pożyczki na 2500 zł, a więc aż 5 razy więcej niż wnioskowałem.

smart pożyczka z premią

Ostatnim krokiem jest weryfikacja danych. Smart Pożyczka w tym celu wykorzystuje system oferowany przez zewnętrzny podmiot Kontomatik, wykorzystujący metodę screen scrapingu. W skrócie polega ona na tym, że po podaniu danych do logowania na konto bankowe system automatycznie weryfikuje podane przez nas dane. Kontomatik nie przechowuje podanych danych, a do połączenia wykorzystuje bezpieczne, szyfrowane połącznie. Tak wiem, podawanie danych do swojego konta bankowego dla wielu wydaje się być niewłaściwym działaniem, lecz system Kontomatik od lat jest wykorzystywany przez wiele banków i instytucji finansowych. Zawsze możecie zmienić hasło do swojego banku zaraz po dokonaniu weryfikacji przez Kontomatik 😉

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujemy SMSem, a środki pojawiają się na naszym koncie w ciągu kilku, kilkunastu minut. Jednocześnie na adres email przekazana zostanie pełna dokumentacja związana z udzieloną pożyczką, w tym umowa wraz ze wskazanym terminem spłaty oraz numer rachunku bankowego, na który należy jej dokonać. Spłaty można dokonać też szybkim przelewem logując się na swoje konto na stronie Smart Pożyczki. Przypominam, że w ramach tej akcji, udzielona pożyczka nie może zostać spłacona wcześniej niż po 14 dniach od jej udzielenia. Warto też się jednak nie spóźnić i nie przekroczyć 30 dni, ponieważ wtedy zostaną naliczone dodatkowe opłaty, które mogą być dużo wyższe niż premia w wysokości 100 zł!

Czytaj także: 150 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

100 zł do wykorzystania na empik.com w dodatkowym konkursie!

Poza podstawową premią można też skorzystać z dodatkowego konkursu, w którym co prawda nagrody nie są gwarantowane, ale i tak są całkiem spore szanse, by zyskać dodatkowe 100 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Co trzeba zrobić? Otóż wystarczy najpóźniej do 23 grudnia 2019 r. przesłać odpowiedź na zadanie konkursowe poprzez formularz na stronie promocji. A samym zadaniem jest kreatywne złożenie życzeń Smart Pożyczce 😉 Każdego dnia 5 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych bonem do empik.com. Trzeba jednak pamiętać, że ostatecznym warunkiem do otrzymania nagrody jest terminowe spłacenie pożyczki! Bony zostaną przekazane laureatom telefonicznie lub mailowo w ciągu 7 dni roboczych od terminowej spłaty pożyczki.

Czytaj także: 100 zł za założenie karty Twisto powraca!

Smart Pożyczka  – prześwietlenie oferty!

Na koniec raz jeszcze warto podsumować najważniejsze parametry promocyjnej pożyczki w Smart Pożyczka:

  • kwota pożyczki od 200 zł do 3 000 zł;
  • prowizja i opłata przygotowawcza: 0 zł;
  • RRSO: 0%;
  • całkowita kwota do spłaty = kwota zaciągniętej pożyczki;
  • termin spłaty pożyczki bez kosztów: 30 dni. Koniecznie pożyczkę należy spłacić w tym terminie inaczej dodatkowe opłaty i odsetki będą bardzo wysokie!

Weź darmową Smart Pożyczkę i odbierz 100 zł premii!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *