100 zł w gotówce i 250 zł na Fly.pl za założenie konta w Banku Millennium!

350 zł za konto w Banku Millennium!
Właśnie pojawiła się świetna okazja by zdobyć nawet 350 zł w promocji konta osobistego w Banku Millennium a dodatkowo skorzystać z niezmiennie dobrego konta oszczędnościowego, pozwalającego ulokować nawet 200 tys. zł na 2,7%! Warunki akcji są bardzo proste, jednak tym razem bank dość rygorystycznie podchodzi do definicji nowego klienta, który takie konto może założyć. Ale po kolei!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku, czyli w rozumieniu opisywanej promocji na dzień 1 marca 2018 r. nie posiadać ani nie być pełnomocnikiem do żadnego produktu w Banku Millennium, ani nie być w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt banku. Zgodnie z tą definicją wykluczone są wszystkie osoby, które aktualnie mają jakikolwiek związek z bankiem, niezależenie od rodzaju produktu w tym np. posiadają dodatkową kartę kredytową czy jednostki uczestnictwa w Millennium TFI. Drugi warunek dotyczy osób, które aktualnie nie posiadają żadnego produktu w banku ale miały go w przeszłości. W takim przypadku wykluczone są osoby, które otwierając dany produkt skorzystały z jakiejkolwiek akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej czyli w skrócie otrzymały jakąś premię za jego założenie. Niestety wyklucza to wszystkie osoby, które korzystają z tego typu promocji jak te, które opisuję na blogu. Jak na razie tylko Bank Millennium wprowadza tego typu ograniczenia i mam nadzieję, że inne banki nie będą brały z niego przykładu w tym temacie 🙂
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniamy wymienione wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji tutaj. Poza tym konieczne jest wyrażenie 1 i 3 zgody, które dotyczą marketingu bezpośredniego oraz akceptacji regulaminu promocji zgodnie ze screenem poniżej. 
Czas na dokonanie rejestracji mamy do 28 marca 2018 r. Po rejestracji konieczne będzie złożenie wniosku o konto osobiste 360 lub 360 Student za pomocą udostępnionego linku promocyjnego. Wnioski złożone z innych źródeł nie będą brały udziału w promocji. Samo zawarcie umowy musi nastąpić najpóźniej do 4 kwietnia 2018 r.
 

100 zł w gotówce i 250 do Fly.pl za wpływy na konto i 1 płatność kartą miesięcznie

Po otworzeniu konta wystarczy, że spełnimy dwa proste warunki:
1. W przypadku wyboru konta osobistego 360 konieczne będzie w kwietniu i maju zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonanie jednej płatnosci kartą lub BLIKIEM w każdym z tych dwóch miesięcy
2. W przypadku wyboru konta osobistego 360 Student konieczne będzie w kwietniu i maju zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 500 zł oraz dokonanie jednej płatności kartą lub BLIKIEM w każdym z tych dwóch miesięcy
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

O przyznaniu Premii Uczestnicy zostaną powiadomieni nie później niż do dnia 30.06.2018 r. za pomocą wiadomości e-mail przesłanej na adres podany przy rejestracji w promocji. Wiadomość ta będzie też zawierała link, za pomocą którego trzeba będzie podać swoje imię i nazwisko oraz numer rachunku bankowego otworzonego w ramach promocji, w celu wypłaty premii. Sama premia zostanie przekazana w terminie do 14 dni roboczych od przesłania wiadomości informującej o zdobyciu nagrody. Natomiast voucher elektroniczny do wykorzystania w serwisie Fly.pl przekazany zostanie wraz z wiadomością o przyznaniu premii i będziecie można go zrealizować na usługi turystyczne i pakiety lotnicze znajdujące się w ofercie serwisu Fly.pl. Sam kupon będzie ważny do końca 2018 r. Minimalna wartość zamówienia uprawniająca do użycia kuponu to 1500 zł za osobę dorosłą.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy  zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym

Niedawno pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie na dłuższy czas podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj. Z oferty warto skorzystać bo aktualnie oprocentowanie na tym koncie daje 2,7% w skali roku nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku.
 
 

 

Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *