100 zł na start + 250 zł w programie poleceń + 3,5% na koncie oszczędnościowym + 2 bilety do kina w Getin Banku!

100 zł za konto w Getin Banku!
Dziś opisuję cały pakiet korzyści jakie można otrzymać za założenie konta osobistego w Getin Banku. Zdobyć można w bardzo prosty sposób 100 zł premii na start oraz kolejne 250 zł w programie poleceń (50 zł za polecenie). Dodatkowo, w równoległe trwającej promocji można zyskać dwa kody wymienne na dwa bilety do kin Helios lub Multikina. Jeśli dołożymy do tego podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do 3,5% przez okrągły rok, to mamy naprawdę całkiem bogaty pakiet korzyści jakie można zdobyć w Getin Banku. Co trzeba zrobić by otrzymać wszystkie z nich? O tym dowiesz się w dalszej części wpisu!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak to zwykle w takich akcjach bywa, z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku. W regulaminie są zdefiniowani jako osoby nieposiadające konta osobistego w Getin Banku w okresie od 01.05.2017 r. do 04.06.2018 r. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej nie wyklucza z udziału w akcji.
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji podając swój adres e-mail, imię i nazwisko i numer telefonu. Następnie poprzez link zawarty w serwisie, najpóźniej do 2 lipca 2018 r. zawnioskujesz o konto osobiste Proste Zasady wraz z kartą debetową. Pamiętać należy również o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych (nie można jej odwołać co najmniej do 31 października 2018 r.) oraz by adres e-mail podany we wniosku był taki sam jak ten służący do rejestracji w serwisie. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera (tutaj z doświadczenia daję duży plus za sprawność całego procesu!) i mamy na to czas do 17 lipca 2018 r.
 

100 zł za wpływ na konto oraz kilka płatności kartą i BLIKIEM!

Aby otrzymać nagrodę konieczne będzie spełnienie dwóch prostych warunków w lipcu i sierpniu br. W każdym z tych miesięcy należy zapewnić wpływ/y na konto na sumę 100 zł (tak, to nie pomyłka! Wystarczy przelać „stówkę” np. z naszego konta w innym banku) oraz dokonać co najmniej 5 płatności kartą do konta i jedną płatność BLIKIEM na łączną kwotę minimum 150 zł. Co ważne, mogą to być dowolne transakcje dokonane w sklepach lub Internecie. Bank w regulaminie nie definiuje, że muszą to być transakcje bezgotówkowe, więc czyżby transakcje typu wypłata gotówki podczas zakupów w sklepie spełniały warunki promocji? Powinny 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Uczestnicy, którzy spełnili warunki akcji otrzymają do 8 października 2018 r. wiadomość e-mail z informacją o przyznaniu bonusu czyli 100 zł oraz linkiem, za pośrednictwem którego należało będzie podać swój nr PESEL oraz nr rachunku bankowego otwartego w ramach promocji. Czas na podanie tych danych wynosi 7 dni. Sama wypłata nagrody nastąpi do 22 października 2018 r.
 

250 zł w programie poleceń!

Dodatkowo, osoby, które skorzystają z promocji i spełnią jej warunki, mogą zdobyć premię za polecenie kolejnych osób. Za każdą taką osobę, która również spełni warunki promocji zyskać można 50 zł, ale w sumie otrzymać można w ten sposób maksymalnie 250 zł. Aby ktoś mógł skorzystać z naszego polecenia konieczne będzie wygenerowanie indywidualnego linka polecającego i przekazanie go wybranym osobom. Ta osoba, będzie musiała zarejestrować się w promocji za jego pośrednictwem. Premia za polecenia będzie wypłacona razem z podstawową premią.
 

 

2 bilety do Multikina lub kina Helios za 1 przelew!

Równolegle trwa dodatkowa promocja, w której można zdobyć dodatkowo 2 vouchery wymienialne na bilety do Multikina lub kin Helios. Tutaj jednak należy być osobą, która nigdy nie posiadała żadnego konta osobistego w Getin Banku. Tym samym okres karencji jest zdecydowanie bardziej rygorystyczny niż w podstawowej promocji z premią 100 zł. Promocja trwa od 1 czerwca 2018 r. do wyczerpania puli 35 000 biletów. Co trzeba spełnić? Wystarczy dokonać 1 przelewu poprzez bankowość internetową lub mobilną (przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane). Nagrody będą przekazane w ciągu 7 dni roboczych od momentu spełnienia tego warunku.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Konto Proste Zasady, które należy założyć w ramach promocji ma bardzo jasne i moim zdaniem uczciwe zasady opłat i warunków zapewniających bezpłatność jego użytkowania. Prowadzenie konta jest darmowe dla osób do 26 roku życia a dla starszych nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (inaczej 8 zł). Natomiast karta debetowa do rachunku jest bezwarunkowo darmowa 🙂 Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują.
 
Na koniec przypomnę o jeszcze jednej korzyści z jakiej można skorzystać zakładając Konto Proste Zasady. To podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego do 3,5% dla kwoty do 10 000 zł przez 12 miesięcy. Szczegółowe prześwietlenie tej akcji przedstawiłem na blogu w tym wpisie.
 
 
Pełny regulamin promocji z 100 zł na start znajduje się tutaj a promocji z biletami do kina tutaj. Tabelę Opłat i Prowizji natomiast można sprawdzić tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *