100 zł na Allegro.pl za założenie Konta dla Młodych w PKO BP!

100 zł za PKO Konto dla Młodych!
Dziś na blogu opisuję dobrą okazję dla osób w wieku 18-26 lat, pozwalającą na zdobycie  vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Bony do tego internetowego portalu stanowią ostatnio bardzo często premię za założenie konta lub karty kredytowej w wielu bankach. Niedawno opisywałem promocję BGŻ BNP Paribas, gdzie można zdobyć 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł czy akcję Citibanku pozwalającą na zgarnięcie 300 zł w tej formie. Dziś przyszła kolej na PKO BP. Choć premia jest stosunkowo nieduża to same warunki promocji banalnie proste 🙂  Zatem w jaki sposób zdobyć stuzłotowy voucher na Allegro.pl? O tym przeczytasz w niniejszym wpisie!


Kto może skorzystać z promocji?

Akcja, o której piszę ma na celu promocję Konta dla Młodych w PKO BP, a te jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest dla młodszych czytelników. Ten wariant konta osobistego mogą bowiem założyć tylko osoby w wieku 18-26 lat. Ponadto konieczne będzie jeszcze spełnienie jednego warunku. Z promocji wykluczone są osoby, które w 2017 roku posiadały jakikolwiek rachunek osobisty w PKO BP lub Inteligo. Co ciekawe promocja nie wyklucza osób, które takie konto założyły na początku tego roku 🙂
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji, konieczne jest złożenie wniosku o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową oraz zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji tutaj. Co ważne składając wniosek należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz nie odwołać jej do czasu otrzymania nagrody. Oczywiście złożony wniosek trzeba sfinalizować podpisując umowę. Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 30 marca 2018 r. ale nie warto zwlekać z decyzją, ponieważ w akcji przewidziano ograniczoną do 3500 sztuk pulę nagród. 
 

Jak zdobyć voucher o wartości 100 zł do Allegro.pl?

W zasadzie nic więcej nie trzeba robić. Bank przekaże nam nagrodę już za sam fakt założenia konta! Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Prostszej promocji już być nie może 🙂
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda – voucher elektroniczny o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość w bankowości internetowej. Nastąpi to w dwóch turach: do 16.03.2018 r. (dla osób, które warunki promocji spełnią do 9.03.2018 r.), a do 20.04.2018 r. (dla osób, które warunki promocji spełnią do 30.03.2018 r.). Kod będzie można wykorzystać do 31 października 2018 r.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze, krótkie zapoznanie się z Tabelą Opłat i Prowizji. Konto dla Młodych, które należy założyć w ramach promocji jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta debetowa może kosztować 5 zł miesięcznie jednak 5 transakcji w tym okresie zwalnia z konieczności jej poniesienia. Ponadto wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie są dostępne bez dodatkowych opłat.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *