100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

100 zł do Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku!

Getin Banku już dawno nie oferował żadnej promocji związanej z otwarciem konta osobistego. Teraz jednak ruszyła akcja, w której można zdobyć 100 zł bonusu na start w formie kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon. Akcję można ponadto połączyć z programem poleceń i w ten sposób zyskać dodatkowe 50 zł oraz ofertą podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w wysokości nawet 3,5% przez okrągły rok!

Kto może skorzystać z promocji i jak do niej przystąpić?

W opisywanej akcji mogą wziąć tylko nowi klienci Getin Banku rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały i nie posiadają nadal żadnego produktu w tym banku. Tym samym zakres wykluczeń jest bardzo szeroki. Na szczęście okres karencji dla byłych klientów nie jest aż tak długi 🙂

Jeśli spełniasz powyższe warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową zaznaczając zgody marketingowe oraz nie wyrażając sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. 

Co ciekawe promocja nie posiada określonego terminu jej zakończenia. W akcji obowiązuje bowiem limitowana pula 2000 promocyjnych wniosków. Zatem kto pierwszy ten lepszy! 

Ostatnim krokiem o jakim nie można zapomnieć jest dokonanie rejestracji za pośrednictwem udostępnionego formularza w ciągu maksymalnie 7 dni od aktywowania konta. 

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

100 zł do sklepów Decathlon za spełnienie warunków aktywności!

Nagrodami w akcji są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon o wartości 20 zł każda. W sumie można zyskać 5 takich kart o łącznej wartości 100 zł. 

Pierwszą kartę można otrzymać w zamian za dokonanie min. 1 przelewu poprzez bankowość mobilną w terminie do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta. Kolejna karta zostanie przyznana za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę min. 200 zł w każdym z 2 kolejnych, pełnych miesięcy od daty otwarcia konta. 

Trzecia i czwarta karta o wartości 20 zł wpadną gdy zapewnimy wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych, pełnych miesięcy od otwarcia rachunku. Ostatnia karta to już tylko formalność i zostanie przekazana po spełnieniu wszystkich opisywanych wyżej warunków. 

Same karty (ważne do 13.01.2020 r.) będą rozsyłane w formie wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 7 dni od spełnienia warunków oferty, pod warunkiem nie zamknięcia konta, nie cofnięcia zgód marketingowych oraz nie wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń!

Podstawową premię można bardzo łatwo powiększyć o dodatkowe 50 zł, korzystając z programu poleceń. Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek. Konieczne jest zapewnienie na nowootwarte konto wpływu w wysokości min. 1000 zł przez 3 pierwsze, pełne miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank. I to tyle! Oczywiście trzeba pamiętać by do dnia wypłaty nagrody być posiadaczem aktywnego konta oraz nie wycofywać wspomnianych wcześniej zgód marketingowych. Szczegółowe prześwietlenie aktualnego programu poleceń w Getin Banku przedstawiłem w tym wpisie.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

3,5% dla środków do 10 tys. zł za aktywność + 3% na lokacie mobilnej!

Dodatkowo nowi klienci (czyli osoby nieposiadające konta osobistego w Getin Banku co najmniej od 11.05.2017 r.) zakładając konto osobiste i Elastyczne Konto Oszczędnościowe do 29 lutego 2020 r. mogą też skorzystać z równoległej akcji, w której przewidziano podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla środków do 10 tys. zł aż przez 12 miesięcy! Warunkiem jest jednak zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto osobiste w wysokości minimum 1000 zł. Choć regulamin mówi, że powinien być to wpływ wynagrodzenia, to tak naprawdę wystarczy zwykły przelew np. z naszego konta w innym banku, co potwierdza definicja „wynagrodzenia” z regulaminu promocji:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł

Aktualnie skorzystać też można z wysokiego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 100 tys. zł oraz lokaty mobilnej zakładanej poprzez aplikację mobilną banku, która oferuje 3% do kwoty 10 000 zł i trwa 3 miesiące. W tym przypadku nie ma znaczenia czy wpłacamy „nowe” czy „stare” środki! Co ważne, po zakończeniu jednej lokaty mobilnej, od razu można założyć kolejną 😉

Konto Proste Zasady i Elastyczne Konto Oszczędnościowe – prześwietlenie oferty!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku jest prowadzone całkowicie za darmo, a dodatkowo każdy przelew zlecany z tego konta na konto osobiste jest darmowy (dotyczy przelewów zlecanych przez bankowość internetową lub mobilną). Takie warunki mają obowiązywać co najmniej do końca 2020 r. Z kolei osoby, które nie mają konta osobistego w „Getinie” zapewne są zainteresowane warunkami jego prowadzenia. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku, dla nich konto będzie prowadzone bezwarunkowo za darmo. Korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, również nic nie kosztują.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej VI Edycji: AWER37
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *