100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

100 zł do Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku!

Getin Banku już dawno nie oferował żadnej promocji związanej z otwarciem konta osobistego. Teraz jednak ruszyła akcja, w której można zdobyć 100 zł bonusu na start w formie kart podarunkowych do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon. Akcję można ponadto połączyć z programem poleceń i w ten sposób zyskać dodatkowe 50 zł oraz ofertą podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w wysokości nawet 3,5% przez okrągły rok!

Kto może skorzystać z promocji i jak do niej przystąpić?

W opisywanej akcji mogą wziąć tylko nowi klienci Getin Banku rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadały i nie posiadają nadal żadnego produktu w tym banku. Tym samym zakres wykluczeń jest bardzo szeroki. Na szczęście okres karencji dla byłych klientów nie jest aż tak długi 🙂

Jeśli spełniasz powyższe warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową zaznaczając zgody marketingowe oraz nie wyrażając sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. 

Co ciekawe promocja nie posiada określonego terminu jej zakończenia. W akcji obowiązuje bowiem limitowana pula 2000 promocyjnych wniosków. Zatem kto pierwszy ten lepszy! 

Ostatnim krokiem o jakim nie można zapomnieć jest dokonanie rejestracji za pośrednictwem udostępnionego formularza w ciągu maksymalnie 7 dni od aktywowania konta. 

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

100 zł do sklepów Decathlon za spełnienie warunków aktywności!

Nagrodami w akcji są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon o wartości 20 zł każda. W sumie można zyskać 5 takich kart o łącznej wartości 100 zł. 

Pierwszą kartę można otrzymać w zamian za dokonanie min. 1 przelewu poprzez bankowość mobilną w terminie do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu konta. Kolejna karta zostanie przyznana za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę min. 200 zł w każdym z 2 kolejnych, pełnych miesięcy od daty otwarcia konta. 

Trzecia i czwarta karta o wartości 20 zł wpadną gdy zapewnimy wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł w każdym z trzech kolejnych, pełnych miesięcy od otwarcia rachunku. Ostatnia karta to już tylko formalność i zostanie przekazana po spełnieniu wszystkich opisywanych wyżej warunków. 

Same karty (ważne do 13.01.2020 r.) będą rozsyłane w formie wiadomości w bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 7 dni od spełnienia warunków oferty, pod warunkiem nie zamknięcia konta, nie cofnięcia zgód marketingowych oraz nie wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń!

Podstawową premię można bardzo łatwo powiększyć o dodatkowe 50 zł, korzystając z programu poleceń. Zgodnie z regulaminem osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku na dzień 31 października 2019 r. mogą je założyć jako nowi klienci, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta. Składając wniosek o konto osobiste pamiętaj, że nie możesz złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingu produktów własnych oraz musisz wyrazić zgodę na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody.

Jeśli chciałbyś skorzystać z akcji, ale nie masz nikogo od kogo mógłbyś uzyskać kod polecenia, to możesz skorzystać z mojego – Y3NY9H. Warto zaznaczyć, że nowi klienci po założeniu konta będą mogli wygenerować własny kod polecający i samemu polecać ofertę innym.

Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek. Konieczne jest zapewnienie na nowootwarte konto wpływu w wysokości min. 1000 zł przez 3 pierwsze, pełne miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank. I to tyle! Oczywiście trzeba pamiętać by do dnia wypłaty nagrody być posiadaczem aktywnego konta oraz nie wycofywać wspomnianych wcześniej zgód marketingowych. Szczegółowe prześwietlenie aktualnego programu poleceń w Getin Banku przedstawiłem w tym wpisie.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

3,5% dla środków do 10 tys. zł za aktywność + 3% na lokacie mobilnej!

Dodatkowo nowi klienci (czyli osoby nieposiadające konta osobistego w Getin Banku co najmniej od 11.05.2017 r.) zakładając konto osobiste i Elastyczne Konto Oszczędnościowe do 29 lutego 2020 r. mogą też skorzystać z równoległej akcji, w której przewidziano podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla środków do 10 tys. zł aż przez 12 miesięcy! Warunkiem jest jednak zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto osobiste w wysokości minimum 1000 zł. Choć regulamin mówi, że powinien być to wpływ wynagrodzenia, to tak naprawdę wystarczy zwykły przelew np. z naszego konta w innym banku, co potwierdza definicja „wynagrodzenia” z regulaminu promocji:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł

Aktualnie skorzystać też można z wysokiego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w wysokości 2,7% w skali roku do kwoty 100 tys. zł oraz lokaty mobilnej zakładanej poprzez aplikację mobilną banku, która oferuje 3% do kwoty 10 000 zł i trwa 3 miesiące. W tym przypadku nie ma znaczenia czy wpłacamy „nowe” czy „stare” środki! Co ważne, po zakończeniu jednej lokaty mobilnej, od razu można założyć kolejną 😉

Konto Proste Zasady i Elastyczne Konto Oszczędnościowe – prześwietlenie oferty!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w Getin Banku jest prowadzone całkowicie za darmo, a dodatkowo każdy przelew zlecany z tego konta na konto osobiste jest darmowy (dotyczy przelewów zlecanych przez bankowość internetową lub mobilną). Takie warunki mają obowiązywać co najmniej do końca 2020 r. Z kolei osoby, które nie mają konta osobistego w „Getinie” zapewne są zainteresowane warunkami jego prowadzenia. Konto Proste Zasady może kosztować 8 zł miesięcznie, ale wykonanie zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą spełniać tego warunku, dla nich konto będzie prowadzone bezwarunkowo za darmo. Korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, również nic nie kosztują.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej VI Edycji: AWER37
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *