100 zł dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego za założenie celu oszczędnościowego!

100 zł za uruchomienie celu oszczędnościowego w ING Banku Śląskim!

Pojawiła się właśnie świetna okazja dla obecnych posiadaczy kont osobistych w ING Banku Śląskiem lub ewentualnie osób, które takie konto założą np. w promocji z premią w wysokości 160 zł na start. W zamian za otwarcie celu oszczędnościowego oraz zapewnienie 3 wpłat na ten cel można zdobyć w bardzo prosty sposób 100 zł w gotówce! Tym samym jest to jedna z prostszych promocji bankowych w ostatnim czasie 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie obecni klienci ING Banku Śląskiego, którzy na dzień 16 lutego 2020 nie posiadali celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym. O tym czym jest cel oszczędnościowy piszę w dalszej części wpisu. Jak wspomniałem we wstępie, akcję można połączyć z równoległą ofertą przeznaczoną dla nowych klientów, w której za założenia konta i spełnienie kilku warunków można zyskać 160 zł!

Czytaj także: Aż 350 zł w gotówce do zdobycia z kontem osobistym w BNP Paribas!

Jak skorzystać z promocji zdobyć 100 zł?

W celu wzięcia udział w akcji należy najpóźniej do 8 marca 2020 roku zapisać się do promocji poprzez złożenie wniosku w Moim ING oraz zaakceptowanie regulaminu. Należy to zrobić przed założeniem celu oszczędnościowego. Aby utworzyć wspomniany cel oszczędnościowy należy zalogować się do bankowości internetowej Moje ING i przejść do zakładki: Oferta ING -> Oszczędności -> Cele oszczędnościowe -> Więcej. To właśnie tam dostępny jest przycisk „Skorzystaj z promocji”, przez który można utworzyć własny cel w ramach opisywanej akcji. Również do 8 marca 2020 r. należy we wskazany sposób uruchomić cel oszczędnościowy, a następnie do 10 czerwca 2020 roku należy na tak utworzony cel dokonać min. 3 wpłat lub przelewów, każdy w wysokości min. 100 zł. Jeśli do 10 czerwca 2020 r. Cel będzie dalej aktywny, a jego saldo będzie wynosić min. 300 zł, to nagroda jest Twoja. Wypłata premii nastąpi do 24 czerwca 2020 roku na konto oszczędnościowe, na którym został założony cel oszczędnościowy.

Czytaj także: 100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Czym jest cel oszczędnościowym w ING Banku Śląskim?

Cel oszczędnościowy to darmowa usługa, dzięki której w sposób automatyczny można przesyłać środki z konta osobistego na konto oszczędnościowe, w wybranej przez siebie kwocie i wskazanym terminie. Dzięki temu można oszczędzać bez konieczności pamiętania o dokonywanie przelewów na konto oszczędnościowe. W czasie zakładania celu oszczędnościowego należy wybrać na co chcesz oszczędzać oraz wskazać kwotę, którą chcesz odłożyć lub ile środków chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

2,5% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim!

Podstawowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim nie rzuca na kolana i wynosi 0,5%. Jednakże osoby zakładające dopiero Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim i które takiego rachunku (lub konta OKO Direct, Premium bądź Dream Saver) nie posiadały co najmniej od 18.12.2019 r.) załapać się mogą na promocję „Bonus na start” (dostępną do 5.03.2020 r.), dzięki której bank będzie naliczał 2,5% w skali roku przez okres 4 miesięcy dla kwoty do 100 tys. zł.

Ponadto zakładając konto OKO Bonus można zyskać 2,5% dla kolejnych 100 tys. zł. Warunkiem jest wpłata tzw. nowych środków czyli nadwyżki nad saldo na wszystkich produktach depozytowych na dzień 16 grudnia 2019 r. Obecna edycja tej promocji trwa do 5 marca 2020 r. ale jest duża szansa, że po tym okresie pojawi się kolejna, w której oczywiście będzie inny dzień badania stanu nowych środków.

Tym samym oszczędzając w ING Banku Śląskim można zyskać nie tylko premię w ramach opisywanej akcji, ale i całkiem przyzwoite odsetki od zgromadzonych środków 😉

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *