100 lub 200 zł za założenie karty kredytowej Diners Club!

100 lub 200 zł z kartą Diners Club!

O karcie kredytowej Diners Club na blogu jeszcze nie pisałem, ponieważ po prostu nie było już od dawna żadnej akcji, w której można byłoby zyskać dodatkową nagrodę przy jej założeniu. Aż do teraz 😉 Właśnie ruszyła promocja organizowana pod marką Bluebonus, w której można zdobyć 100 lub 200 zł premii pieniężnej. Ale to nie wszystko. Dodatkowo dla uczestników przewidziano specjalne warunki wydania karty, które powodują, że „kredytówkę” z logo Diners można mieć nawet za darmo w pierwszym roku użytkowania bez żadnych dodatkowych warunków!

Kto może skorzystać z akcji?

W promocji mogą wziąć osoby, które aktualnie nie posiadają lub w przeszłości nie miały  zawartej umowy o kartę Diners Club. Szkoda, że zdecydowano się wykluczyć wszystkich byłych klientów niezależnie od tego kiedy zdecydowali się zamknąć kartę. Z drugiej jednak strony karty kredytowe Diners Club to produkt na tyle niszowy, że z pewnością jest wiele osób, które mogą skorzystać z opisywanej oferty.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę promocji i dokonać na niej rejestracji, zaznaczając wszystkie wymagane zgody w udostępnianym formularzu. Jeśli w przeszłości korzystałeś już z promocji organizowanych przez firmę Blue Media i posiadasz już konto w serwisie bluebonus, to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto. Następnie należy złożyć wniosek o wydanie wybranej karty kredytowej Diners Club. Do zdobycia jest 100 zł w przypadku wybrania karty Diners Club Lot lub Diners Club Traveler albo 200 zł w przypadku karty Diners Club Premium Vintage. Według mnie najlepiej jest wybrać kartę Diners Club Lot o czym szerzej informuję na końcu wpisu. Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant Diner Club i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

100 lub 200 zł za 1 płatność kartą!

Same warunki niezbędne do uzyskania premii są banalnie proste. Po zawarciu umowy i otrzymaniu wybranej karty wystarczy ją aktywować na infolinii i w ciągu maksymalnie 30 dni od aktywacji należy wykonać minimum 1 płatność kartą na dowolną kwotę. Przy tej okazji warto wspomnieć, że sieć kart akceptacji kart Diners jest mniejsza niż kart wydawanych przez największe światowe organizacje: Mastercard i VISA, lecz bez problemu można nią płacić m.in. w dużych sieciach handlowych. O tym czy dany sklep akceptuje karty Diners dowiesz się m.in. in z naklejek, które zazwyczaj wiszą na drzwiach wejściowych do sklepu lub przy kasach prezentujących wszystkie metody płatności dostępne w danym punkcie.

Czytaj także: 200 zł za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli nie odstąpisz od umowy w ciągu 14 dni od jej zawarcia i spełnisz wszystkie opisane wyżej warunki to nagroda w wysokości 100 lub 200 zł jest Twoja. Organizator wypłaci ją w formie uznania na rachunku karty kredytowej Diners Club w ciągu maksymalnie 28 dni od wydania karty. Tym samym przekazanie nagrody spowoduje albo nadpłatę na rachunku karty kredytowej lub też pomniejszy kwotę do spłaty.

Czytaj także: Nawet 300 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku!

Karty kredytowe Diners Club – prześwietlenie oferty!

W promocji można wybrać jedną z 3 dostępnych kart: Diners Club Lot, Diners Club Traveler, lub Diners Club Premium Vintage. Standardowo wyrobienie każdej z nich wiąże się z opłatą roczną, ale dla uczestników opisywanej promocji przewidziano specjalne warunki! Wybierając kartę Diners Club Lot lub Diners Club Traveler opłata roczna w pierwszym roku wynosi 0 zł! Tym samym jeśli do końca pierwszego roku użytkowania zrezygnujemy z karty, nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Z kolei w przypadku karty Diners Club Premium Vintage można liczyć jedynie na zmniejszenie opłaty w pierwszym roku ze standardowego 1000 zł do 500 zł. W tym przypadku premia pokryje jedynie część opłaty rocznej.

Wybierając kartę Diners Club Lot dodatkowo zyskujesz: fast track na wybranych lotniskach, ubezpieczenie podróży zagranicznej do 1mln zł, uczestnictwo w programie Miles&More pozwalającym zbierać mile, które można wymienić na darmowe loty, 5 bezpłatnych wejść do saloników biznesowych na lotniskach w ciągu roku pod warunkiem wydania min. 1000 zł w formie transakcji bezgotówkowych w ciągu 30 dni poprzedzających takie wejście i kilka innych korzyści.

W przypadku karty Diners Club Traveler zyskujesz ubezpieczenie podróży zagranicznej do 500 tys. zł, uczestnictwo w programie ClubMiles, który również pozwala na gromadzenie mil i wymianę ich na bilety lotnicze, choć w tym przypadku nie ma tak szerokiej możliwości gromadzenia mil jak w przypadku programu Miles&More oraz 5 bezpłatnych wejść do saloników biznesowych na lotniskach w ciągu roku pod warunkiem wydania min. 1000 zł w formie transakcji bezgotówkowych w ciągu 30 dni poprzedzających takie wejście.

Ostatnia z kart, Diners Club Premium Vintage posiada wszystkie dodatkowe korzyści, które też są zawarte w pozostałych kartach oraz dodatkowo usługę Consierge, ubezpieczenie Home Assistance, pakiet Diners Club Safer World, a liczba bezpłatnych wejść do saloników biznesowych na lotniskach wynosi 10 rocznie, również pod warunkiem wydania min. 1000 zł w formie transakcji bezgotówkowych w ciągu 30 dni poprzedzających takie wejście.

Trzeba też pamiętać, że od drugiego roku użytkowania karty obowiązywać będą standardowe opłaty roczne, tj. 100 zł za kartę Diners Club Traveler, 350 zł za kartę Diners Club Lot oraz 1000 zł za Diners Club Premium Vintage. Rezygnując z karty w ciągu pierwszego roku użytkowania opłaty te oczywiście nie zostaną naliczone.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *