100 + 300 zł za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

400 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!
Dopiero co pisałem o możliwości zdobycia 300 zł za założenie konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas a teraz dodatkowo pojawiła się okazja by w prosty sposób zgarnąć jeszcze 100 zł, co razem daje 400 zł zysku. Dodatkową stówkę zdobyć można dzięki najnowszej Moneymanii – promocji organizowanej wspólnie z wydawcą serwisu money.pl Jakie są warunki uzyskania premii i kto może z niej skorzystać? Sprawdzam to!

Kto może skorzystać z promocji?

Podobnie jak w podstawowej promocji, o której pisałem tutaj, jak i w omawianej poniżej, skorzystać mogą wszystkie osoby, które nie są lub nie były w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o przystąpienie do promocji, posiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Dotyczy to również kont w okresie przed fuzją banków BGŻ i BNP Paribas!
 

Jak przystąpić do promocji?

Konieczne będzie złożenie wniosku o konto osobiste wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji oraz zawarcie umowy w tym zakresie. Należy wyrazić również zgodę na tzw. e-korespondencję czyli wysyłanie informacji związanych z zawartą umową na adres e-mail oraz oczywiście zaakceptować regulamin samej promocji. Nie zapomnijcie również o zgodzie na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Promocji. W akcji przewidziano tylko 1500 promocyjnych wniosków dlatego nie warto zwlekać z przystąpieniem do promocji. Po wyczerpaniu puli, kolejne wnioski nie będą przyjmowane.
 
 

Jak otrzymać 100 zł premii?

Warunki są bardzo proste. Pierwsze 50 zł dostaniecie za zapewnienie wpływu na nowo utworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz wydanie kartą debetową min. 300 zł w marcu 2018 r. Kolejne 50 zł zgarniecie za spełnienie identycznych warunków w kwietniu i maju. Warunek wpływu najlepiej spełnić dokonując przelewu ze swojego konta w innym banku 😉
 

25 zł miesięcznie za płatności mobilne

Zakładając konto w promocji z Moneymanią równolegle możecie wziąć udział w promocji banku, w której przyznaje premię w wysokości 1 zł za każdą operację o wartości min. 5 zł dokonaną poprzez aplikację mobilną banku, jednak nie więcej niż 25 zł miesięcznie. W ten sposób premię możemy zgarniać przez pełne 12 miesięcy co oznacza, że w sumie do zdobycia jest nawet 300 zł! Szczegółowo o warunkach tej promocji pisałem tutaj. Zachęcam do kliknięcia i dokładnego sprawdzenia warunków.
 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Pierwsze 50 zł za spełnienie warunków w marcu otrzymacie najpóźniej 30 kwietnia a za spełnienie warunków w kwietniu i maju, najpóźniej do 29 czerwca. Wcześniej (odpowiednio do 16 kwietnia i 18 czerwca) organizator powiadomi Was mailowo o spełnieniu warunków i przyznaniu premii poprzez wiadomość e-mail. Ważne żebyście do 25 kwietnia kliknęli w link zawarty w przesłanej wiadomości i podali numer nowo utworzonego konta w BGŻ BNP Paribas w celu wypłaty premii. Jeśli chodzi o wypłaty premii za płatności mobile, to te są wypłacane co miesiąc do 8 dnia kolejnego miesiąca.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście warto sprawdzić jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego (a to właśnie wybór tego wariantu konta jest najkorzystniejszy) nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku. Wypłaty z bankomatów Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
Czas na rejestrację w promocji macie do 23.02.2018, natomiast na podpisanie umowy i aktywowanie konta – do 9.03.2018 r. Pełny regulamin akcji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *