100, 1000 i 100000 zł do wygrania w Blikomanii!

Nagrody o wartości ponad 1 mln zł do wygrania w Blikomanii!

Wystartowała Blikomania! Część z Was może kojarzyć już tę akcję z ubiegłego roku, kiedy również można było wygrać nawet 100 000 zł. Teraz wystartowała kolejna edycja, w której przewidziano 7379 nagród po 100 zł, 157 nagród o wartości 1000 zł oraz 1 nagrodę główną o wartości 100 000 zł! Choć, w przeciwieństwie do innych promocji opisywanych na blogu, w których nagrody są gwarantowane, tutaj pewności otrzymania nagrody nie ma, to jednak warto z niej skorzystać przy okazji codziennych płatności BLIKIEM 😉

Kto może skorzystać z akcji?

Z uwagi, iż loteria wymaga transakcji dokonywanych BLIKIEM to wziąć w niej udział mogą osoby, które, są klientami banków, które taką usługę udostępniają oraz posiadają niezbędną aplikację mobilną. Na ten moment BLIKA udostępniają: Alior Bank S.A. (w tym T-mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A. (w tym Orange Finanse), PKO Bank Polski SA, Bank BGŻ BNP Paribas S.A., Bank Pekao S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A. oraz Raiffeisen Bank S.A. Oczywiście nie wszystkie banki udostępniają taki sam wachlarz transakcji BLIKIEM (przykładowo w Getin Banku, PEKAO czy T-Mobile Usługi Bankowe nie wykonamy przelewu na telefon BLIK), to jednak premiowane są różne transakcje z wykorzystaniem tej metody, więc bez obaw! Każdy znajdzie coś dla siebie 😉

 Czytaj także: 200 zł premii pieniężnej za założenie konta w BGŻ BNP Paribas powraca!

Jak wziąć udział w loterii?

Jeśli jesteśmy klientami jednego z wyżej wymienionych banków to nie pozostaje nam nic innego jak zarejestrować się w loterii poprzez stronę internetową Blikomanii. W formularzu musimy podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy, PESEL, numer telefonu i wskazać z aplikacji mobilnej jakiego banku będziemy korzystać. Podane dane powinny być zgodne z danymi podanymi w Twoim banku. Jeśli ktoś jest klientem kilku banków, to może zarejestrować każdą z posiadanych aplikacji mobilnych jako osobne zgłoszenie do loterii.

Po rejestracji wystarczy już tylko dokonywać transakcji BLIKIEM. Zgodnie z regulaminem loterii pod uwagę będą brane w zasadzie wszystkie rodzaje transakcji BLIK:

W Loterii uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane jako zapłata za towary lub usługi nabywane z wykorzystaniem serwisów i platform umożliwiających realizację płatności z wykorzystaniem sieci Internet, zapłata w sklepach stacjonarnych oraz punktach sprzedaży automatycznej, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIKa.

 W loterii brać będą transakcje wykonane od 18 marca do 21 sierpnia 2019 r. Samych transakcji nie trzeba rejestrować w loterii!

Czytaj także: 150 zł do wykorzystania w sklepach 4F za założenie PKO Konta dla Młodych!

Nagrody w Blikomanii

Nagrodami w akcji są:

  • 1 nagroda główna o wartości 100.000 zł
  • 157 nagród pieniężnych „dziennych o wartości 1.000 zł” każda
  • 7379 nagród pieniężnych „dziennych o wartości 100 zł” każda

Całkowita wartość wszystkich nagród w puli wynosi zatem ponad 1 mln zł! W przypadku nagrody głównej organizator potrąci należy podatek i przekaże go na konto właściwego Urzędu Skarbowego. W trakcie trwania loterii każdy uczestnik może wygrać dowolną ilość nagród z zastrzeżeniem, że w jednym losowaniu można zyskać tylko 1 nagrodę.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Zasady wyłaniania zwycięzców w Blikomanii

Co tydzień, przez okres trwania loterii będą prowadzone losowania. W każdym z nich będzie wyłanianych 47 laureatów, którzy zdobędą nagrodę pieniężną o wartości 100 zł oraz 1 laureat, który otrzyma nagrodę pieniężną o wartości 1000 zł. Dodatkowo w ostatnim z losowań wyłoniony zostanie laureat nagrody głównej o wartości 100 000 zł. Szczegółowy kalendarz losowań zawarty jest w regulaminie loterii. Co ważne, w każdym losowaniu wyłaniany jest numer ID zgłoszenia danej aplikacji mobilnej. Dalej organizator przesyła zapytanie do banku laureata czy uczestnik dokonał w tym dniu transakcji BLIKIEM. Jeśli bank potwierdzi fakt dokonania transakcji, to otrzymujemy nagrodę (w formie czeku BLIK ważnego 15 dni, pozwalającego na wypłatę gotówki z bankomatu dla nagród dziennych, lub przelewem dla nagrody głównej). Jeśli jednak transakcji w dniu objętym losowaniem nie dokonaliśmy, to nagroda trafia do laureatów z listy rezerwowej. Tym samym, żeby mieć największą szansę za wygraną należy codziennie dokonywać minimum 1 transakcji BLIKIEM. Większa liczba transakcji w danym dniu nie zwiększa prawdopodobieństwa wygranej!

Weź udział w loterii!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *