10 zł za 5 przelewów na telefon w ING Banku Śląskim!

10 zł za 5 przelewów na telefon w ING Banku Śląskim!
Promocje dla „starych” klientów w bankach to wciąż rzadkość. Dlatego tym bardziej cieszy prosta promocja ING Banku Śląskiego, w której można w bardzo łatwy sposób zyskać 10 zł. Niby nie jest to duża kwota, ale same warunki akcji można spełnić w kilkadziesiąt sekund, nie ruszając się nawet z fotela. Sprawdźmy zatem jak zgarnąć bonus w tej akcji!
 

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział obecni posiadacze dowolnego konta osobistego w ING Banku Śląskim. Jeśli takiego konta nie posiadasz, sprawdź jedną z dwóch dostępnych promocji, w których można zdobyć 140 zł lub 200 zł. Ponadto uczestnikiem nie może być osoba, która w okresie od 1 kwietnia 2015 r. do 12 sierpnia 2018 r. nie zrealizowała w banku żadnego przelewu na telefon. 
 
 

10 zł za 5 przelewów na telefon!

Aby zgarnąć premię należy przede wszystkim zgłosić swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie akcji. Należy to zrobić do 13 września 2018 r. W tym samym okresie należy też wykonać co najmniej 5 przelewów na telefon poprzez aplikację mobilną banku. Ważne, żeby każdy z przelewów był dokonany na różne numery telefonów. I to wszystkie warunki jakie należy spełnić! Wszyscy uczestnicy, którzy zrealizują wskazane warunki otrzymają nagrodę w formie przelewu na posiadane w banku konto osobiste w terminie do 28 września 2018 r.
 
 

Przelew na telefon – co to jest?

Jeśli nie było Ci wcześniej dane skorzystać z przelewów na telefon to zamieszczam krótkie wyjaśnienie tej funkcjonalności. Wybierając tę opcję przelewu można w błyskawiczny sposób przelać środki do dowolnej innej osoby bez konieczności znania jej numeru rachunku bankowego. Wystarczy wpisać numer telefonu odbiorcy. Jeśli osoba ta jest zarejestrowana w bazie BLIK, poprzez którą realizowane są takie przelewy, to swoje środki otrzyma natychmiastowo! Pozostałe osoby, otrzymają wiadomość z linkiem, po kliknięciu w który będą musieli wpisać numer swojego rachunku w celu otrzymania środków. Aktualnie możliwość wysyłania przelewów na numer telefonu dostępna jest nie tylko w ING Banku Śląskim, ale również w mBanku, Alior Banku, PKO BP, BZWBK i Millennium. Przelewy na telefon w ING Banku Śląskim są oczywiście darmowe.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *