10 biletów do kina za otwarcie konta 360° Student w Banku Millennium!

10 biletów do kina za założenie konta w Banku Millennium!

Bank Millennium ruszył z nową akcją promocyjną, tym razem przeznaczoną dla osób w wieku od 18 do 26 roku życia. W zamian za założenie konta 360° Student i spełnienie naprawdę prostych warunków można zyskać 10 biletów do kina. Do wyboru są bilety do sieci Multikino lub Helios. Dodatkowo można też skorzystać z podwyższonego do 2,7% oprocentowania na koncie oszczędnościowym dla środków w wysokości nawet 100 tys. zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać wyłącznie osoby w wieku 18-26 lat będące nowymi klientami Banku Millennium. W praktyce są to osoby, które nie są stroną żadnej bieżącej umowy z tym bankiem oraz nie zakładały nigdy konta w Banku Millennium z dodatkową premią. Szczegółowo wszystkie wykluczenia zastały opisane w regulaminie:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360°lub Konta 360°Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° albo Konto 360° Student

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Ponadto należy zaznaczyć, że regulamin wyklucza również osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania.

Czytaj także: Telefon LG K30 Dual SIM w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicty w Citi Handlowy!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocji należy za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 27 grudnia 2019 r. Umowę należy zawrzeć maksymalnie do 31 grudnia 2019 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej nagrody nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji. Uwaga w akcji obowiązuje limitowana pula 5 000 kont otwartych w ramach promocji!

Czytaj także: Prosta promocja kont osobistych w Alior Banku z premią 200 zł powraca!

10 biletów do Multikina lub kin Helios!

Nagrodami w akcji jest 10 biletów do Multikina lub kin Helios, a uczestnik wybiera jedną ze wskazanych sieci kin już na etapie wnioskowania o konto. Na końcu wpisu znajdziecie linki prowadzące do właściwych stron promocji, w zależności od wybranej sieci. Aby otrzymać pierwsze 2 bilety należy najpóźniej do 31 grudnia 2019 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. I to tyle! Kolejne 8 biletów otrzymamy w zamian za spełnienie następujących warunków w styczniu oraz lutym 2020 r.:

  • zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 500 zł miesięcznie
  • dokonanie co najmniej 1 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKIEM

Jak widać warunki są bardzo proste i nikt nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem.

Czytaj także: Rekordowe 400 zł za założenie konta w BNP Paribas znowu dostępne!

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Bilety do wybranych sieci kin zostaną przekazane w formie wiadomości SMS najpóźniej do 13 stycznia 2020 r. za spełnienie warunku aktywacji aplikacji mobilnej oraz do 13 marca 2020 r. za spełnienie pozostałych warunków, o ile w tym czasie uczestnik nie rozwiąże, nie wypowie lub nie odstąpi od umowy o konto oraz nie odwoła zgód marketingowych. Co istotne, nawet jeśli spóźnimy się z aktywacją aplikacji mobilnej, to przepadną nam tylko pierwsze dwa bilety, ale dalej będzie można zyskać pozostałe 8, w zamian za spełnienie pozostałych warunków.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie konta w Santander Banku + nawet 530 zł w pozostałych promocjach!

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

Konto 360°, Konto 360° Student – prześwietlenie oferty

Chociaż w promocji można założyć zarówno Konto 360°, jak i Konto 360° Student, to korzystniej jest się zdecydować na to drugie, w końcu jest ono przeznaczone właśnie dla osób od 18 do 26 roku życia i jest prowadzone bezwarunkowo za darmo (Konto 360° wymaga wpływu w wysokości 1000 zł miesięcznie w celu uzyskania bezpłatności). Z kolei karta debetowa do rachunku jest prowadzona bez opłat pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Skorzystaj z promocji i zdobądź 10 biletów do Multikina!

Skorzystaj z promocji i zdobądź 10 biletów do kin Helios!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *